Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3008688
11254
452
4 db különféle Zsolnay porcelán bögre, jelzéssel, változó méretben és állapotban 2797673
11255
452
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm
3012695
11256
452
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített, nagyméretű váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30 cm 3013071
11257
452
15000
Hollóházi Erika mintás porcelán mokkás készlet. Jelzett, kis kopásokkal, rózsákon kis pattogzásokkal. Teljes. 3002009
11258
452
Hollóházi Esernyősnő. Jelzett, hibátlan, m: 41 cm 3012637
11259
452
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kis lepattanás a talpán, m: 20 cm 3013068
11260
452
Hollóházi Erika mintás emeletes kínáló. Jelzéssel, hibátlan, d: 26 cm, m: 32 cm /// "Erika a Classic család legismertebb és legkedveltebb díszítése zöld tónusú, apró virágmintákkal és 21 karátos, kézzel festett arany kiegészítésekkel." 3005332
11261
452
Hollóházi olvasó lányok. Terv.: Káldor Aurél. kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14,5 cm
3010790
11262
452
Hollóházi Erika mintás 4 darabos asztali szett, jelzéssel, minimális kopottsággal, egyik rózsán kis pattogzással. 3012130
11263
452
4 db Hollóházi porcelán tányér különböző mintákkal. Matricás, jelzett, hibátlan 24 cm 3012722
11264
452
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Maricás, jelzett, hibátlan 31 cm
3012668
11265
452
Hollóházi Seherezádé. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, kopott, m: 24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF