60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)