11168. 452. Gelaufene Fernauktion Porzellan
40 000 HUF
0 HUF
Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke koronája sérült, egyébként hibátlan, m: 5 és 14 cm között.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert