11189. 452. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
Herendi MF mintás teás készlet, hiányos, kézzel festett, jelzett. Sérülésekkel, fedél belseje hiányos.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras