11199. 452. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Herendi kék virágmintás főzelékes tál, jelzett, kis kopással, 25x25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras