11323. 452. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti pecsétes fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert