2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején)