11179. 452. Gelaufene Fernauktion Porzellan
60 000 HUF 162,16 EUR, 176,47 USD
0 HUF
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras