11368. 452. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 800 HUF
0 HUF
Szecessziós stílusú váza, matricás historizáló jelenettel, formaszámmal jelezve, kopással, m: 24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras