8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás kávés/mokkás készlet, jelzéssel, kopással, kiöntő fogója sérült, tejkiöntő hiányzik