Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2946206
11169
452
32000
Meissen edényt cipelő puttó figurákkal és plasztikus virág díszítményekkel ékesített asztalközép, kardos RB jelzéssel, kis kopottsággal, szép állapotban, 30x16x20 cm
3011970
11170
452
40000
Herendi HBC (Bouquet de cornelia) mintás teás készlet, hiányos, tejkiöntő és egy csésze alátéttel hiányzik. Kézzel festett, plasztikus rózsa fogókkal, jelzéssel, kis kopással, illetve rózsákon sérüléssel. + Herendi PP (Paon de Perking) váza, széttört, összeragasztott állapotban, m: 33 cm
2866071
11171
452
30000
2754617
11172
452
30000
2968099
11173
452
cca 1916-1918 IV. Károly király képmásával díszített porcelán váza, jelzés nélkül, kopással, repedéssel, m: 11 cm 3012942
11174
452
Royal Dux kékvirágos serlegváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
3005268
11175
452
24000
Royal Dux art deco elefánt, fehérmázas, jelzett, hibátlan, h: 23 cm, m: 16 cm
2977824
11176
452
Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
2840712
11177
452
46000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
2747429
11178
452
40000
2866052
11179
452
60000
2866051
11180
452
100000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF