Széchenyi Zsigmond 7 db könyve - Ahogy elkezdődött, Ünnepnapok, Afrikai tábortüzek, Alaszkában vadásztam, Hengergő homok, Nahar, Denaturált Afrika. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Dr. Dózsa István: Vadállatok között. Búvár 15. Bp.,1961., Móra. Köpeczi Bócz István rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikáció?)
Ez elment vadászni... Jogszabályismeret, balesetelhárítás vadászoknak. Összeáll.: Nagy István. Bp., 2006, OMVK Fővárosi és Pest megyei Területi Szervezete, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként tollas beírásokkal, firkákkal.