Ferenczy János: Közönséges Geographia, mellyben a Földnek mathematikai, természeti és leginkább politikai állapotja a leg újabb változások szerént adatik elő. Első kiadás. Pesten, 1809. Eggenberger József. 293. l. 6 sztl. lev. Fűzve, korabeli papírborítóban
[Juhász Máté (1696-1776)]: Házi különös orvosságok, mellyek az orvosok nélkül szükölködö betegeskedöknek vigasztalására következö-képpen a' betük rende szerént külön külön nyomtatásokból, és irásokból szedettek egyben. Hozzá kötve: Ángliai országban lévö Salernitana Scholának jó egésségröl való meg-tartásnak modgyáról irott könyve, mellyet a' nemes, és hires ángliai Salernitana Schola irt vólt rég...
[Csapó Dániel] Gazdasági kistűkör. Falusi ifjúság számára Karika Pál, Szentmiklósy Sámuel és Tahy Emánuel koszorúzott munkáikból szerkesztve kiadta a' Magyar Gazdasági Egyesület. Pesten, 1843. VIII. (9) 10-172 p. 2 sztl. lev. Rajzokkal, (fametszet) illusztrált. Papírborítóban.
Dr. Joh[annes] Sobotta : Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. I-II. Abtheilunge. I. Abtheilung: Knochen, Bänder, Gelenke, Regionen und Muskeln des menschlichen Körpers. II. Abtheilung: Die Eingeweide des Menschen einschliesslich des Herzens. Lehmann's Medizinische Atlanten II-III. Bande. Münhcen, 1913-1914., J. F. Lehmann's Verlag, VIII+264+15 p.+1-4 t.;VIII+265-445+16 p.+5-20 t. A mű III...
Szumowski Ulászló,: Az orvostudomány története bölcsészeti szempontból nézve. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Fordította, magyar vonatkozású jegyzetekkel, időrendi táblákkal és ábrákkal ellátta vitéz Herczeg Árpád. Bp., 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. (Ny.n.). XI, [1], 649p. 332 szövegközi ábrával, fényképpel, grafikával.
Sajóhelyi Frigyes: Geológia. I-II. köt. I. Általános rész. Dinamikai geológia és petrografia. II. A Föld története. Sztratigrafia és paleontológia. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 152-153. és 154-155. sz. Pozsony-Bp., 1903-1904, Stampfel Károly, 149+(3) p., 162+(6) p. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, a gerincen kis hiánnyal, belül jó állapotban.
Pálfy Móric: Magyarország arany-ezüst bányáinak geológiai viszonyai és termelési adatai. M. Kir. Földtani Intézet Gyakorlati Füzetei. Bp., 1929., M. Kir. Földtani Intézet,(Stádium-ny.), 94+1 p. Átkötött modern papírkötésben, foltos lapokkal.
Magyar Bábakönyv a bábai hivatás gyakorlásáról. Bp., 1939., M. Kir. Állami Nyomda. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Salamon Henrik: Fogpótlástan. A fogpótlási módszerek orvosi és technikai leírása. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, XI+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1925,"Universitas", XV+656 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, foltos lapokkal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.