Monostori Károly: A lótenyésztés és lógondozás alapvonalai A kisgazdák szükségleteihez mérve. 105 ábrával. Második kiadás. Budapest, 1913. Franklin. 192 p. Korabeli kissé sérült félvászon-kötésben.
Kachelmann Curt: Állattenyésztési ismeretek. IV. Ló és sertéstenyésztési, állategészségi ismeretek. Szarvas, 1941, "Szarvas Közlöny", 204 p. Kiadói félvászon-kötésben
Lovas- és fogatversenyek szabálykönyve. Verseny- és játékszabályok. Bp., 1953, Sport Lap- és Könyvkiadó, 242 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval. Megjelent 1100 példányban.