Csoma József: Abauj-Torna vármegye nemes családjai. Abauj-Torna egyesült vármegyék monographiája I. kötet. Kiadja Abauj-Torna vármegye közönsége. Kassa, 1897, Forster, Wesselényi és Társai-ny., XIV+(4)+672 p. (a 656. oldalnál + 4 p.) + 8 (címerrajzok) t. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, a belső kötés...
Jakab Elek: Kolozsvár története. Első kötet, oklevéltárral. Ős-, ó- és középkor. (513 Kr. e. - 1540 Kr. u.) Kiadja szab. kir. Kolozsvár város közönsége. + Oklevéltár Kolozsvár történetéhez. Összegyüjtötte és szerk.: - - . Első kötet. Budán, 1870, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 640+(4) p.; 420+(2) p. Aranyozott félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé sérült borítóval és szennylapokkal, helyenként...
Magyarország vármegyéi és városai: Gömör-Kishont vármegye. szerk. Borovszky Samu. 14 műmelléklettel. Bp., é.n. Orsz. Monográfia Társaság. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Gottermayer kötésben. Szép állapotban
Magyarország vármegyéi és városai: Vas vármegye. szerk. Borovszky Samu. Bp., é.n. Orsz. Monográfia Társaság. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Gottermayer kötésben. Kis kopással a széleken.
Scherer Ferenc: Gyula város története. + Gyula város oklevéltára 1300-1800 Szerk.: Dr. Veress Endre. Bp., 1938, Gyula M. Város,(Stephaneum-ny.), Egységes kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány lapon kis rozsdafolt
(Thomas) Moore: Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294 p.; 4+285+9 p. Átkötött modern félvászon-kötések, körbevágottak.
Blos-Jáni Melinda (szerk.): Látható Kolozsvár. Orbán Lajos fotói a két világháború közötti városról. Kolozsvár, 2018, Exit Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.+ Blos-Jáni Melinda (szerk.): Belső képek. Dr. Hintz Györgyné Boros Ella (1885-1975) műkedvelő fényképész hagyatéka. Kolozsvár, 2021, Exit Kiadó. Kartonált kötés, jó állapotban.
Danielle Carton - Luc Carton: Venice deserted. 2020., Jonglez. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált a lezárt, COVID sújtott, kihalt Velencéről, ahogy még sosem láttad. Kiadói kartonált papírkötésben.