Bücher: Technik

Zahl der Lose: 21

Renault Laguna MR 307. (Kézikönyv). 1. köt.: Motor és tartozékai. Pécs, 1994, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
18976.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

18977.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

18978.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

Meggyesi László által írt 3 db különlenyomat: Meggyesi László: Fejezetek a Budapesti Mezőgazdasági Gépgyár Elődvállalatainak történetéből az 1920-as években. + Meggyesi László: A Bosch Robert Kft budapesti gyárának története (1918-1945) + Meggyesi László, Szekeres József: A Bosch gyár története 1945-1949. Bp., 1979-1988, Budapest Főváros Levéltára Közleményei. Kiadói papírkötés,.
18979.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

Götz Küster: 75 Jahre Bosch. Ein geschichtlicher Rückblick. Stuttgart, 1961, Robert Bosch GmbH. 128 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18980.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86

Szalai Sándor: Nagyüzemi könyvgyártás. Bp., 2001, Nyomdász. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
18981.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
10,29

Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
18982.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Ilosvai Lajos - Dezső Kálmán: Motor- és hajtóműparaméterek megválasztása. Gépjárművek tervezése 1. számú segédlet. (Kézirat). Bp., 1973, BME Gépjárművek Tanszék, 1 sztl. lev.+ 81 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
18983.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Bányászati kézikönyv. II-IV. köt. Főszerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959-1962-1965, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet hiányzik. Megjelentek 3100 és 3150 példányokban.
18984.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Pusztai Ferenc: Nyomdászati enciklopédia. Bp., Pallas. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
18985.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Diószeghy Béla, Csipkay Henrik: Fatechnológia faipari szakirányú iskolák számára. 358 ábrával. Bp., 1914, szerzői. 291 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
18986.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18987.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF