Bücher: Technik Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3019028
18976
453
Books: Technics
Renault Laguna MR 307. (Kézikönyv). 1. köt.: Motor és tartozékai. Pécs, 1994, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
2962185
18977
453
Books: Technics
2945234
18978
453
Books: Technics
3022523
18979
453
Books: Technics
Meggyesi László által írt 3 db különlenyomat: Meggyesi László: Fejezetek a Budapesti Mezőgazdasági Gépgyár Elődvállalatainak történetéből az 1920-as években. + Meggyesi László: A Bosch Robert Kft budapesti gyárának története (1918-1945) + Meggyesi László, Szekeres József: A Bosch gyár története 1945-1949. Bp., 1979-1988, Budapest Főváros Levéltára Közleményei. Kiadói papírkötés,.
3022168
18980
453
Books: Technics
Götz Küster: 75 Jahre Bosch. Ein geschichtlicher Rückblick. Stuttgart, 1961, Robert Bosch GmbH. 128 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
3022576
18981
453
Books: Technics
Szalai Sándor: Nagyüzemi könyvgyártás. Bp., 2001, Nyomdász. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
2907395
18982
453
Books: Technics
Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
3018936
18983
453
Books: Technics
Dr. Ilosvai Lajos - Dezső Kálmán: Motor- és hajtóműparaméterek megválasztása. Gépjárművek tervezése 1. számú segédlet. (Kézirat). Bp., 1973, BME Gépjárművek Tanszék, 1 sztl. lev.+ 81 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
2939168
18984
453
Books: Technics
Bányászati kézikönyv. II-IV. köt. Főszerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959-1962-1965, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet hiányzik. Megjelentek 3100 és 3150 példányokban.
2962450
18985
453
Books: Technics
Pusztai Ferenc: Nyomdászati enciklopédia. Bp., Pallas. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
2989988
18986
453
Books: Technics
Diószeghy Béla, Csipkay Henrik: Fatechnológia faipari szakirányú iskolák számára. 358 ábrával. Bp., 1914, szerzői. 291 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, volt könyvtári példány. 2945209
18987
453
Books: Technics
Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF