Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020676
10842
453
Ex libris - small-graphics
M. Makkai Piroska (1910-1998): Dr. Arady Kálmán könyvei. Fametszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 8x6,5 cm 2695059
10843
453
Ex libris - small-graphics
B. Koppány György: Boldog Újévet. Klisé, papír, jelzett, 10x8 cm
2667216
10844
453
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libirs BUÉK 1938,Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm
3015184
10845
453
Ex libris - small-graphics
Ürmös Péter (1956- ): 5 db kisgrafika, meghívó. Vegyes technika, papír, jelzettek, lapméret: 15x10 cm és 20x15 cm között
3015179
10846
453
Ex libris - small-graphics
5 db ex libris zenészeket ábrázoló 3015177
10847
453
Ex libris - small-graphics
5 db ex libris női aktokkal 3015174
10848
453
Ex libris - small-graphics
3010729
10849
453
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók: 7 db olimpiai ex-libris Dr. Gombos László, 1964-1992. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben. 3017238
10850
453
Ex libris - small-graphics
Selmeczi-Skonda Károly (1912-1987): ex libris Réthy István Fametszet, papír, jelzett, 10x8 cm 3017246
10851
453
Ex libris - small-graphics
1939 Menyhárt József (1901-1976): Boldog új évet alkalmi metszet Soó Rezsőnek papír, jelzett a dúcon, 15x7,5 cm + Ex Libris Francisci Pokorny rézkarc SJ Kreitel jelzéssel 9x8 cm 3015189
10852
453
Ex libris - small-graphics
állatvilág 5 db halmozott grafika, ex libris, bélyeg és bélyegzés
3015191
10853
453
Ex libris - small-graphics
Híres emberek és Herend témájú 5 db halmozott grafika, ex libris, bélyeg és bélyegzés
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF