Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 536

10000.

Rufpreis:
180 000 HUF
466,32
514,29
10

Kőnig Frigyes (1955-): Látótér, 1986. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán, Fakeretben. 30x70 cm
10001.

Rufpreis:
200 000 HUF
518,13
571,43

10002.

Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57

10003.

Rufpreis:
140 000 HUF
362,69
400,00

10004.

Rufpreis:
120 000 HUF
310,88
342,86

Meszlényi Károly (1985-): Színes kép (cím nélkül). Vegyes technika, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. Apró felületei sérüléssel. 100x70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10005.

Rufpreis:
65 000 HUF
168,39
185,71

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. Hátoldalán Gyarmathy Tihamér autográf feliratával 1965-ből és g 64/9 grafikai katalógusszámmal. Fakeretben, 20,5x27 cm / monotype on paper, signed, with catalogue no. g 64/9 on the reverse.
10006.

Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86

10007.

Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57

10008.

Rufpreis:
55 000 HUF
142,49
157,14

10009.

Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett, Vasarely autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 21x21 cm
10010.

Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86

Koppány Attila (1947-): K46. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 65x65 cm.
10011.

Rufpreis:
180 000 HUF
466,32
514,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF