Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Maman Colibri", lithograph on paper, damaged.
1942 Haranghy Jenő (1894-1951): Ne felejtsd, idegen földön is hazád, családod jövőéért küzdesz, plakát, Klösz Gy. és Fia, hajtott, erősen sérült, rossz állapotban, 63×94 cm
cca 1975 A szocializmus útján, propapaganda plakátok, termelési diagramokkal, kb. 20 db, felcsavarva, részben törésnyomokkal és lapszéli sérülésekkel, 70×100 cm körüli méretben