Uhren Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018335
12357
453
300000
Watches
14K arany (Au) dupla fedeles zárt Elin zsebóra. Dupla, jelzett tok, szerkezet. Jelzett, működő, jó állapotban, d: 52 mm, br 66 g
2934861
12358
453
200000
Watches
Arany (Au) 14K Doxa zsebóra, 14K arany porvédővel. Jelzett, működik, üveg törött, d: 50 mm, br: 60,93 g 2844784
12359
453
32000
Watches
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm 2800867
12360
453
Watches
Art deco asztali ébresztős óra. Breveté jelzett szerkezettel 19x13 cm Működik. Kopott 2987437
12361
453
75000
Watches
Arany (Au) 14K Doxa női karóra, másodpercmutatóval, jelzett, működőképes állapotban, bőr szíjjal, d: 2,3 cm, bruttó: 12,8 g
2990165
12362
453
75000
Watches
Longines Presence férfi karóra, quartz, bőr szíjjal, működik, számlap 28x28 mm
2899113
12363
453
Watches
Vegyes órák, alkatrésznek. Egy mechanikus, többi kvarc 2418846
12364
453
40000
Watches
Rado Florence quartz karóra, zafír üveggel, karcálló zafírkristály óra üveggel, sárga számlappal, a számlapon kövekkel, fém szíjjal, működik, h: 22 cm, óratest: 3,5x3 cm
2900183
12365
453
Watches
3016650
12366
453
360000
Watches
Arany 18K (Au) nyitott zsebóra, arany porvédővel. d: 47 mm, br 84 g Működik
2945663
12367
453
Watches
Gyöngyház számlapos kavrc női karóra. Bőr szíjjal 20x20 mm
3015537
12368
453
Watches
Waltham zsebóra, másodpercmutatós, nikkelezett fém tok, kopásokkal, nem működik, d: 46 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF