1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Schmid, Christoph von: Der Rosenstock und andere Erzählungen. Hn. én. kn.Német nyelvű gyermekkönyv. Félvászon-kötés, enyhén sérült, kopott./ Füredi Ignácz: Magyar-Német beszélgetések. Budapest, 1892, Méhner Vilmos kiadása. Magyar-Német kétnyelvű könyv. Egészvászon-kötés, gerince hiányzik, kopottas borító.