Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion, 678 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, hímzett borítóval, jó állapotban.
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy hiányzó táblával.
Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Kerékgyártó György: Fitria. DEDIKÁLT! [Bp., 2001] : Fekete Zongora. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 500 példányban, ebből 450 számozva, de ez számozatlan példány.
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Bp.,1937, Gondolat Kiadás. Első kiadás. Kiadói Illusztrált papírkötésben, szakadozott, kissé foltos borítóval.
1971 Féjja Sándor: A "Fényes szelek" attitűd és identifikációs vizsgálata. Különlenyomat, 171-216 p.
A szerző, Féjja Sándor (1940-) fotó- és filmkutató pszichológus, filmtörténész által DEDIKÁLT példány.