Gyöngyössy Imre: Remény és Mítosz. / Speranza e Mito. / Hope and Myth. Vál. és szerk.: Petényi Katalin. H.n., 2015, CinemaStar Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Vörösmarty [Mihály] minden munkái. Kiadák barátai Bajza J[ózsef] és Schedel Ferencz. V-VI. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1845, Kilián György, 384+(2) p., 252+(2) p. Festett gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Alexandra Rachmanova: Egy orosz diáklány naplója I-III. köt. I. köt.: Szerelem, cseka, halál... II. köt.: Házasság a vörös viharban. III. köt: A bécsi tejesasszony. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,én.,Dante,("Pátria"-ny.), 470 p.; 416 p.; 320 p.; A borítók illusztrációi Dér Alice és Rohonyi Károly munkái (Chy-Dér.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötetből 3 kijáró lappal, foltosak.
Puskin Sándor: Anyégin Eugén. Regény versekben. Ford.: Bérczy Károly. Krúdy Gyula előszavával, Gara Arnold eredeti rézkarcaival. Bp., 1920, Génius, 238+(2) p. + 8 (rézkarcok) t. Kiadói "E"-kötésben (,,401-500 sorszámu, japán fűzésben, angol velin papiroson"), a borítón és a gerincen sérülésekkel. Számozott (460./500) példány.