19300.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Abonyi Árpád: Miklós vitéz. Világverő Mátyás király első ágyúhőse. Regényes elbeszélés. Bp., 1913., Athenaeum, 118 p.+5 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy hiányzó táblával.