19206. 454. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
0 HUF
Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp.,1948., Új Idők, 184 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras