19231.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jósika Miklós: A hat uderszki leány. I-IV. köt. (Két kötetben.) Regény. Bp., 1894, Franklin. Negyedik kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.