19184.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Sütő András: Rigó és apostol. ALÁÍRT! Kolozsvár, 1973, Dacia. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.