19173.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Komplett!, Bp., 1936-42, Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.