Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 306

Vasarely múzeum - Szépművészeti Múzeum Budapest 1987. Zichy kastély. (24) p. Kiadói papírborítóval Vasarely által ALÁÍRT példány
18520.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
18521.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Mészáros Flóra: Lantos. Balatonfüred, 2023, Zsdrál Art Gallery. Kiadói félvászon-kötés, bontatlan zsugorfóliában, új állapotban.
18522.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
18523.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
18524.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
18525.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
18526.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
18527.

Rufpreis:
8 000 HUF
Handbuch der Buchdruckerkunst. Frankfurt a. Main, 1827, Andreaschen Buchhandlung, XVIII+830 p. + 7 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, két sérült táblával, volt könyvtári példány.
18528.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
18529.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1973., Corvina,(Offset-ny.), 4+4 p.+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, kissé szakadt mappában, a 6. és 11. tábla hiányzik. Megjelent 3000 példányban.
18530.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jancsó Árpád: Bánáti várak, helységek, helyek ikonográfiája. 1595-1800. I. Metszetek. Temesvár, 2016, Editura Eurostampa, 247 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált szakmunka. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (135./170) példány.
18531.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF