18827.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1959 Magyar Építőművészet VIII. évf. 5-6. sz. Szerk.: Major Máté. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül a lapok jó állapotban. Megjelent 4800 példányban.