Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 306

Beke László: Művészet / Elmélet. Tanulmányok 1970-1991. Bp., 1994, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18532.

Rufpreis:
8 000 HUF
18533.

Rufpreis:
6 000 HUF
18534.

Rufpreis:
8 000 HUF
Farkas Lajos: Ötvösszakmai ismeretek I. Bp., 1993, Műszaki. 5. kiadás. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
18535.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Átkötött félvászon-kötésben.
18536.

Rufpreis:
4 000 HUF
18537.

Rufpreis:
6 000 HUF
18538.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
18540.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
F. Dózsa Katalin: Letűnt idők, eltűnt divatok. 1867-1945. Bp., 1989, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos.
18541.

Rufpreis:
6 000 HUF
18542.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Eberhard and Phyllis Kronhausen: The 2nd International Exhibition of Erotic Art. Liljevalchs Konsthall, Stockholm, April 2 - May 18, 1969. (Erotikus művészeti kiállítás katalógusa). Genf, 1969, Societe dEtudets Financieres. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol, svéd és német nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítóval.
18543.

Eberhard and Phyllis Kronhausen: The 2nd International Exhibition of Erotic Art. Liljevalchs Konsthall, Stockholm, April 2 - May 18, 1969. (Erotikus művészeti kiállítás katalógusa). Genf, 1969, Societe d'Etudets Financieres. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol, svéd és német nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítóval.

Rufpreis:
6 000 HUF
...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
18544.

"...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával" - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF