[Szendrei János (1857-1927)] Dr. Jean Szendrei: Catalogue descriptif et illustré de la Collection de Bagues de Madame Gustave de Tarnóczy. Avec 300 gravures. Párizs, 1889, A. Lévy (Bp., Franklin-ny.), LVI+384 p. Számos szövegközi illusztrációval. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.
25 éves a Természet- és Környezetvédő Tanárok Egyesülete. Jubileumi Képeskönyv. Bp., 2016.
25 év a környezeti nevelés szolgálatában jubileumi képeskönyv.
Rab-Kováts Éva: Az ember tragédiája - Madách illusztrációk, A kékszakállú herceg vára - Bartók illusztrációk, Naptár - Radnóti illusztrációk.
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).
Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk).
Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).
Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Kondor. Kondor Béla kiállítása. Bp., 1965, Ernst Múzeum. A művész munkáinak reprodukcióival. + Hommage Kondor 1931-1972. Gross Arnold előszavával. Bp., 1981., Vigadó Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.