Miháltz Pál festőművész 2 db kiállítási katalógusa: Miháltz Pál festőművész gyűjteményes kiállítása. Szentendrei Képtár, 1983. H.n., 1983, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész műveinek reprodukcióvai gazdagon illusztrált. 35 p. Kiadói papírkötés. + Miháltz Pál festőművész kiállítása '76, Műcsarnok. Bp., 1976, Kiállítási Intézmények. Fekete-fehér képekkel, a művész műveinek reprodukcióvai gazdagon illusztrált. 35 p. Kiadói papírkötés.
Veszelszky Béla emlékkiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1978, Hatvan, Hatvany Lajos Múzeum, 1978. Székesfehérvár, 1995, István király Múzeum. Fekete-fehér képekkel, Veszelszky Béla műveinek reprodukcióvai gazdagon illusztrált. Fotók és katalógusterv: Maurer Dóra. Kiadói papírkötés.
Pécsi József Fotóművészeti Ösztöndíj. Bérczi Zsófia, Elek Judit Katalin, Gyenis Tibor, Szabó Sarolta. Szerk.: Csizek Petra. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Magyar Fotográfusok Háza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts 97. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. Szerk.: Csornay Boldizsár, Dobos Zsuzsa, Varga Ágota, Zakariás János. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Francia, angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kortárs magyar írók 1945-1997. Bibliográfia és fotótár. I. kötet. A-J. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 1998, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.