Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 306
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3002774
18799
454
Books: Architecture, Art
Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2944757
18800
454
Books: Architecture, Art
Művészeti Lexikon I. Szerk.: Éber László. 1935, Győző Andor kiadása, kissé kopott egészvászon kötésben.
2997729
18801
454
Books: Architecture, Art
Fülep Lajos: Magyar művészet Bp., 1971. Corvina. vászonkötés, papír védőborító + Márfai Molnár László: Jelentés a dialógus nyomán. Tanulmányok a fiatal Fülep Lajos művészeti írásairól. Bp., Argumentum.
3002019
18802
454
900
Books: Architecture, Art
Bognár Katalin - Felvinczi Sándor: Térbe zárt pillanat. Epizódok a sztereofényképezés történetéből. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal (közte 3 dimenziós képekkel) illusztrálva. 3D szemüveggel. Kiadói kartonált papírkötés. 3024012
18803
454
Books: Architecture, Art
2895502
18804
454
Books: Architecture, Art
2895500
18805
454
Books: Architecture, Art
3004586
18806
454
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3011531
18807
454
Books: Architecture, Art
Pataky-Brestyánszky Ilona: Margit Kovács. Bp., 1976., Corvina - Képzművészeti Alap. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2494586
18808
454
100
Books: Architecture, Art
Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
3023190
18809
454
Books: Architecture, Art
Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal és ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban
2956149
18810
454
Books: Architecture, Art
Helge Leiberg: Totentanz zu Budapest (Haláltánc Budapesten). 1992, Budapest, gazdag képanyaggal illusztrálva, kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF