Ziad Zokari: Syria 3. - Folkloric Arts and Costumes. Damascus, é.n. (cca 1960-1970), National Tourist Organization, 8 t. (színes képtáblák, angol és arab nyelven feliratozva). Kiadói papírmappában, 32,5x22 cm.
Fekete Gábor. Szerk.: Ocsovai Dóra. Bereczky Loránd bevezetőjével. A művész által DEDIKÁLT példány. hn., (2003), Art Box Bt. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Az én múzeumom c. művészeti sorozat 15 kötete. Szerk.: Zádor Anna. Bp., (cca 1965-1975), Képzőművészeti Alap. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, képmellékletekkel (a mellékletek hiánytalansága nem ellenőrzött).
1959 Magyar Építőművészet VIII. évf. 5-6. sz. Szerk.: Major Máté. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül a lapok jó állapotban. Megjelent 4800 példányban.
Somogyi Zsolt: A magyar szecesszió bútorművészete. Az iparművészet remekei. Bp., 2009., Corvina - Iparművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.