Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 306

Szalay Zoltán: Arcok, szemek, mozdulatok. - - képei. Bp., 1999., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.  Szalay Zoltán (1935- 2017) Táncsics Mihály-díjas fotóriporter, a Magyar Sajtófotó Pályázat és Kiállítás szellemi atyja, kitalálója.
18583.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
18584.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
18585.

Rufpreis:
8 000 HUF
Martos Gábor: Önarckép nyaklánccal. Női alkotók a műkereskedelemben. Bp.,[2021],Typotex. Kiadói papírkötés.
18586.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Jovánovics. Szerk.: F. Földényi László. Nádas Péter előszavával. Bp., 1994, Corvina. Gazdag képanyaggal, Jovánovics György Kossuth-díjas szobrászművész műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
18587.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Városi Gábor: Művek, korszakok, történetek. DEDIKÁLT! hn., 2022., Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
18588.

Rufpreis:
4 000 HUF
Széchy Károly: Alapozás. I-II. kötet. I. kötet: Az altalaj mint építőanyag. II. köt.: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kopott borítókkal, a papírborító hátán kis sérüléssel.
18589.

Rufpreis:
3 000 HUF
Romváry Ferenc, a képtárcsináló. Írta és szerk.: Romváry Ferenc. H.n., 2017, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18590.

Rufpreis:
1 400 HUF
18591.

Rufpreis:
1 800 HUF
Friedrich Schiller: Die Bürgschaft. Mit Lithografien von Günter Horlbeck. Geschrieben von Irmgard Kappler. Leipzig, [1955], Philipp Reclam. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban. Számozott (740./1100), Günter Horlbeck és Irmgard Kappler által aláírt példány!
18592.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
18593.

Rufpreis:
4 000 HUF
18594.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF