Dr. Lázár Béla: Mányoki Ádám (1673-1757) élete és művészete. Bp., 1933, Légrády, 1 (címkép) t.+ 144 p.+ 47 t. (ebből 43 kétoldalas)+ 2 (kihajtható hasonmás) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, az elülső borítón kis folttal, belül a lapok jó állapotban.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, utolsó tábla kissé laza.
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvtétel, 8 db, közte:
6 db Hevey Iván által írt, a HAFA könyvtárban (3.,6-10, 34-41,49-52.) megjelent mű.;
Balló Rudolf: Mi a fotokémia? Ethika Tudományos Gyűjteménye IV. Bp., 1923, Ethika.;
Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Különféle kötésben, változó állapotban.