18700.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.