18692.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bode, Dr. Wilhelm von: Geschichte der Deutschen Plastik. Geschichte der Deutschen Kunst II. Berlin, 1885. G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung. Félbőr-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.