18724.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Grofcsik János, Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.