18613.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Régiségek képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury - Lars Tharp. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., 2003, Medicina. Harmadik kiadás. RendkÃvül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.