18609.
454. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Rhodes, Daniel: Stoneware and Porcelain. The Art of High-Fired Pottery. / KÅ‘agyag és porcelán. A nagytűzön égetett kerámia művészete. Ford.: Dr. Baumann Miklós. (Magyar fordÃtás gépelt kézirata). (Bp., 1977), Országos Műszaki Könyvtár és Dokumentációs Központ, 5+316 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval.