Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Schmitth, Nicolaus: Archi-Episcopi Strigonienses. Compendio dati ~. Editio altera. Par(te)s I-II egybekötve. Tyrnaviae, 1768. Typis Acad. Soc. Jesu. (8)+272p.+2 kihajt. mell.+240p.+2 kihajt. mell. Korabeli papírkötésben, kis kopással. báró Révay Ferenc pecsételt ex librisével, második oldalon kikapart pecséttel  Schmitth Miklós (1707?67) jezsuita történetíró műve az esztergomi érsekek történetét mutatja be
18275.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Fessler, Dr. (Ignác Aurél): Mathias Corvinus, König der Hungarn und Herzog von Schlesien. Zweyte II. Theil Breslau, 1794. Wilhelm Gottlieb Korn. 2t. (címkép+díszcímlap)+VIII+360p.; Korabeli, kissé kopott félbőr-kötésben. Jó példány
18276.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
18277.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerk.: az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928.. Franklin. 358+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban
18278.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18279.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18280.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Mannert, Konrad, Germania, Rhaetia, Roricum, Pannonia, nach den Begriffenger Griechen und Römer /, Leipzig, 1820, Hahnschen Verlag. Geographie der Griechen und Römer: Theil 3. 725 p + 2 kihajtható térkép Sérült gerincű félbőr kötésben
18281.

Rufpreis:
8 000 HUF
Frank Ivo Dr.: A revízió és a horvátság / Budapest, 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Magyar Királyi Egyetemi Nyomda), 29 p.; (No 21.)
18282.

Rufpreis:
8 000 HUF
Takáts Sándor: magyar nagyasszonyok Bp., é.n. Genius. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel
18283.

Rufpreis:
8 000 HUF
18284.

Rufpreis:
8 000 HUF
25
18285.

Rufpreis:
6 000 HUF
18286.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF