30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Beöthy Ákos: A magyar államiság fejlődése, küzdelmei I-II. Politikai tanulmány. Bp., é.n, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval