4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói egészvászon kötésben, kis kopással