Sed-Rajna Gabrielle: Kaufmann Haggáda. Bp., 1990, Kultura International. Facsimile kiadás. Kiadói aranyozott műbőrkötés, néhány kevés lap éle apró foltokkal, kiadói kissé kopott kartontokjában.
A zsidó Budapest. Emlékek, szertartások, történelem. Szerk.: Komoróczy Géza. 2. köt. Bp., 1995, MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói papírkötésben. Csak a 2. kötet!