Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 38

Zelk Zoltán: Tollászkodik a tavasz. DEDIKÁLT! Kass János rajzaival. Vál. T. Aszódi Éva. Bp., 1976, Móra. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19099.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
10
19100.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,14
12,00
19101.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Varró Dániel: Túl a Maszat-hegyen. Muhi Andris és a pacák birodalma. Varró Zsuzsa rajzaival. Bp., 2003. Magvető, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső kötéstáblán kis benyomódás.
19102.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: Jim, a hurokvető kalandjai. Regényes elbeszélés Észak-Amerika nyugati vadonjaiból. A serdültebb ifjúság számára írta - - . Bergen Frigyes négy színes képével. Bp., [1892], Lauffer Vilmos (Rudnyánszky A.-ny.), 2 sztl. lev.+ 169+(1) p.+ 4 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel, néhány lap kijár.
19103.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,20
13,14
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A mesztiz és még három elbeszélés Észak- és Dél-Amerikából. Az ifjuság számára írta - - . [Bp., 1897, Athenaeum], 155 p.+ 3 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, hiányzó címlappal, szétvált fűzéssel, a lapok nagy része kijár.
19104.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A rokkant hagyatéka. Elbeszélés Amerika északi államaiból a serdültebb ifjúság számára. Átdolgozta: Győry Ilona. Bp., [1895], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 206+(2) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, kopottas borítóval, pótolt gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, szétváló fűzéssel, több lap kijár.
19105.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Cooper, [James Fenimore]: Vadfogó. - - elbeszélése után az ifjúság számára Báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Ifjúsági Könyvtár VII. Bp., 1873, Légrády Testvérek, 306 p. + 8 (színes litográfiák) t. Második, javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19106.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
25
19107.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Marshall, [Henrietta Elizabeth]: Stories of Robin Hood. Told to the Children by - - . With Pictures by A. S. Forrest. London, é.n. [cca 1910-1920], T. C. & E. C. Jack, Ltd. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, egy lapon szakadással.
19108.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Péter a hírvivő. Elbeszélés az északamerikai szabadságharczból. Az ifjúság számára átdolgozta: Grundmann J. Ford.: Győry Ilona. Zweigle öt színnyomatú képével. Bp., [1894], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 1 sztl. lev.+ 85+(1) p.+ 5 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopottas borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, egy kijáró képtáblával, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
19109.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
19110.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF