Honvédelmi ismeretek. III-IV. Hőseink a világháborúban - Katonaföldrajzi alapismeretek; Hőseink a világháború óta - A magyar fegyveres erő szervezete. Bp., [1942], Stephaneum-ny., 182 p. Modern műbőr-kötésben, a belső kötéstáblán ex libris-szel.
A magyar katona vitézségének ezer éve. I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós kormányzó, József kir. herceg tábornagy és Gömbös Gyula miniszterelnök, honvédelmi miniszter bevezető soraival. Bp., [1933], Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet megviselt borítóval (foltos, kopott, részben visszafestett aranyozással); a II. kötet szebb állapotú borítóval; belül túlnyomórészt jó állapotban.
Kovács István: Honvédek, hírszerzők, légionisták. A szabadságharc lengyel résztvevőinek életrajzi lexikona 1848-1849. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2015, Magyar Napló. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Ralph Tegethoff: Generalmajor Otto Ernst Remer. Kommandeur de Führer-Begleit-Division. Bad Honnef, 2022, Balmung. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
Cyrus A. Lee: Soldat Vol. XI C. World War II German Reenactor Guide and Combat Uniform & Equipment Reproductions. Missoula, 2001, Pictorial Histories Publishing Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
"Gyermekvilágháború" 1914-1918 rajzokban. Szerk.: Bogdán Melinda. Eger, 2017., Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Kiadói papírkötés.
S. Nagy Anikó - Spekál József: Csokoládékatona. Édes pillanatok a Nagy Háborúból. Bp., 2021, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 64 p. Kiadói papírkötés.
1939: II. törvénycikk a honvédelemről. Bp., én., M. Kir. Belügyminisztérium,(Stádium-ny.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
100 éves a Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918-2018. Szerk.: Závodi Szilvia. Bp., 2018, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Hazatérnek... 1914-2014. A magyar katona 1914-1918. Szerk.: Lovas Dániel. Kecskemét, 2014, Kecskeméti Lapok Kft. - Kecskeméti Katona József Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.