Dr. Zöllei Zoltán: A Magyar Honvédség kézitusa kiképzésének szakanyaga. H.n., é.n., Honvédelmi Minisztérium Humánpolitikai Főosztály, 101 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Hautzinger Gyula: Babiloni képes napló. (Egy év a háborúban, napról-napra). Bp., 2006, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Társadalomtudományi Intézet. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borítóval
Bonhardt Attila-Sárhidi Gyula-Winkler László: A Magyar Királyi Honvédség fegyverzete. Bp., (1992), Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Gellért Tibor: Tűzszerészek, aknakutatók. Bp., 1977., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés. + A NATO-hadtestek Dél- és Közép-Európában. Bp., 1988., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Benne katonai jelzésekkel. Benne katonai jelzésekkel és a hadtestek jelszavaival! Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, aláhúzásokkal.