800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kosztolányi Dezső: A szegény kisgyermek panaszai. Bp., 1984, Magyar Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói műanyag védőborítóban.